Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 31 x 44 cm, rámováno, pod sklem, datováno zezadu 1955, signováno vpravo dole, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.Autor viz T 1/55, V 1/167, B 1/622, Ch 1/134, NEČVU 1/62.